התקשרו אלינו 2021*

השכרת ג’יפ בארץ

טיולי שטח משפחתיים הם דרך מצוינת לזמן איכות עם הילדים ובדיוק ברגעים הללו, אנו מבינים שזו ההזדמנות שלנו לנהוג על ג’יפ איכותי ומרשים. רכישת ג’יפ טומנת בחובה עלויות אחזקה אינטנסיביות לא זולות בכלל בהשוואה לרכבים הפרטיים עקב ריבוי המערכות המכניות (הנעה כפולה). לכן, רבים יעדיפו השכרת ג’יפ ליום אחד ובדגם המועדף עליהם, כך יוכלו לחסוך עלויות וליהנות מג’יפ מתי שרק ירצו.

מהם היתרונות בהשכרת ג’יפ?

בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמת עלייה בהשכרת ג’יפים בארץ בין אם מדובר בהשכרה לחתונה או השכרת ג’יפ לטיול שטח. רכבי הג’יפ הייחודיים, מאפשרים לנהגים מרווח תנועה רחב כך שניתן באמצעותם לנסוע בדרכים שאינן סלולות ולכן הם משמשים ככלי עיקרי בטיולי שטח רבים ברחבי הארץ והעולם. אם בטיולי שטח עסקינן, הג’יפ פונקציונלי במיוחד מאחר והוא יאפשר לכם בטיולי השטח הליליים להיעזר בו ולספק חשמל ותאורה לכם וליתר המטיילים, כמו כן, ניתן לאחסן בו ציוד רב.

רכבי ג’יפ הינם רכבים גדולים יותר מרכבים פרטיים ואף ניתן לשכור רכב בעל 7 מקומות ישיבה. יתרון זה נהדר עבור משפחות גדולות המעוניינות לטייל יחדיו או לחילופין לטיול גיבוש לעובדים (במידה והשכרת הרכב נעשית לטובת צרכי עבודה, בדקו אם ההשכרה נחשבת כהוצאה מוכרת).

הג’יפ מסייע להקלה בתנאי הדרך השונים (עליות, מהמורות וכו’) ושיווי המשקל שלו ניכר בעליות ובירידות בשטח, כך הנסיעה הופכת לנוחה יותר מאשר ברכב פרטי.

את הג’יפ ניתן לשכור לכמה ימים או ליום אחד. השכרת ג’יפ אמנם גבוהה יותר מהשכרת רכב פרטי, אך היא בהחלט מתגמלת ומהווה פתרון נהדר עבור נסיעות שלא ניתן לבצע ברכבים מסוגים אחרים.

לפני ששוכרים…

השכרת רכב שטח היא בהחלט יתרון מעולה עבור רבים, אך לפני ההשכרה מוטב לוודא שהדגם אותו אתם עומדים לשכור אכן תואם לצרכיכם, לשם כך כדאי לקחת בחשבון את מספר מקומות הישיבה המצויים בו, גודל תא המטען ומאפייניו הטכניים של הרכב. כמו כן, וודאו שהרכב מספק לכם את מלוא הנוחות, שלא צפוף מידי ושיש מקום לרגליים, גם לאלה שהתברכו ברגליים ארוכות. יתרה מזאת, בררו מהי צריכת הדלק של רכב השטח שאתם עתידים להשכיר, בייחוד אם לא מדובר בהשכרת ג’יפ ליום אחד. דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו, הוא כישוריו של הנהג שינהג ברכב, זאת מאחר ומדובר ברכב בעל הנעה כפולה, לכן הנהיגה עשויה להיות שונה משמעותית מהנהיגה ברכבים הפרטיים. לבסוף, בדקו את גובה ההשתתפות העצמית שעליכם לשלם במידה ונגרם לרכב נזק מסוים.

לאחר שבדקתם את כל הדברים שצוינו לעיל, תוכלו לחתום על הסכם השכרת רכב וליהנות מהג’יפ השכור. כמובן שכמו בכל השכרת רכב, ההחזרה תתבצע כשהמיכל מלא. קחו בחשבון שלרוב, מכלי הדלק של הג’יפים יעלו על 50 ליטר. עוד חשוב להתחשב בגודלו של הרכב בעת מציאת חנייה מאחר ומדובר ברכב גדול יותר מהרכבים הסטנדרטיים המוכרים לנו. השכרת ג’יפ בארץ רווחת בעיקר בקרב מטיילים או זוגות ביום חתונתם, מאחר והרכב היוקרתי והמרהיב הזה מהווה יתרון משמעותי הן מבחינת נראות והן מבחינה פונקציונלית.