ליסינג פרטי

 

ליסינג פרטי חופשי מהתחייבויות מהווה כיום אלטרנטיבה רצינית לשוק מכירת הרכבים. הליסינג הפרטי מיועד ללקוחות פרטיים שמעוניינים לרכוש רכב חדש לשימוש בשעות הפנאי, ולא לשימוש העסק – לשם כך עדיף ליסינג תפעולי. עסקת ליסינג פרטי ב"סאן קאר" כרוכה בתשלום מקדמה מראש, והחזר חודשי קבוע בעלות נמוכה מאוד. בעצם אתם משלמים רק על ירידת הערך, ולא על הרכב עצמו.

כמו בליסינג התפעולי, גם פה ישנה תקופת זמן מוגדרת לשימוש ברכב ומגבלת קילומטראז' שנתית.  הצוות המיומן של סאן קאר כבר עזר לאלפי לקוחות למצוא את הרכב המושלם בשבילם – בתכנית תשלומים משתלמת וכפופה לתקציב הלקוח. בכל אחדמסניפי הרכב של הרשת, או דרך אתר האינטרנט, תוכלו למצוא צי רכבים איכותי ומתוכו לבחור את הבייבי החדש למשפחה שלכם.

היתרון המשמעותי של ליסינג פרטי אל מול רכישת רכב הוא בגמישות.

בסוף התקופה של הליסינג, תוכלו להחזיר את הרכב השכור ולקבל במקומו רכב חדש מהמגוון הרחב שעומד בפניכם בסניפי הרשת. לאורך השנים, לקוחות ליסינג זוכים לשדרג את רכביכם כל 3-4 שנים ולשלם רק על ירידת הערך של הרכב.

יתרונות הליסינג התפעולי בסאן קאר:

  • שיטת תשלומים שמתאימה לכולם
  • מגוון רחב של רכבים חדשים ואיכותיים
  • צוות מיומן ומקצועי עם ניסיון של עשרות שנים
  • טרייד אין ותנאי רכישה המשתלמים בשוק
  • המחויבות שלנו לשירות יוצא מן הכלל מהיום ה-1

הלקוחות שלנו כבר ממזמן נטשו את השיטה הישנה של רכישת רכב בעלויות גבוהות, ולמדו על העסקה החכמה של ליסינג פרטי ברשת סאן קאר. גם לבחור רכב חדש בלי להתחייב לכל החיים, וגם להתפנק על תכנית תשלומים אטרקטיבית המתחילה מ-699 ₪ לחודש!