ליסינג תפעולי

 

 

 

 

 

אופציית הליסינג התפעולי נחשבת כיום כאופציה הנוחה והמועדפת על מרבית בעלי העסק בישראל. ליסינג תפעולימיועד ומתאים לחברות וארגונים המעוניינים בהעברת האחריות על ניהול צי הרכב שלהם למומחה חיצוני, כך שיוכלו להתמקד בליבת העסק שלהם.

עסקת ליסינג תפעולי היא קצת כמו השכרה לטווח ארוך.אתם בוחרים את סוג הרכב ממגוון הרכבים המוצע בסוכנויות, מחליטים על תקופת זמן וכמות קילומטרים קצובים מראש – ואנו מרכיבים לכם תכנית תשלומים אטרקטיבית עד סוף התקופה. בעת פקיעת החוזה, תוכלו לבחור האם להמשיך עם התכנית הנוכחית או לעבור לתכנית ליסינג חדשה, כאשר אנו מעניקים גם אופציה לרכישת הרכבים בתנאים המשתלמים ביותר בשוק.

לאורך כל תקופה הליסינג, חברת סאן קאר מתחייבת לקחת אחריות מלאה על תקינות הרכבים, תחזוקה שוטפת, כיסוי ביטוחי מלא, אגרות רישוי שנתיות וכל השירותים הנוספים –כל זאת כדי להבטיח תפעול בטוח, אמין ורווחי לצי הרכבים של החברה שלך.

ליסינג תפעולי בחברת סאן קאר כולל:

– רכישה ושדרוג רכבים עפ"י בקשת הלקוח
– תנאי תשלום חודשיים מותאמים לצרכי הלקוח
– ליווי ושירות לאורך כל התקופה עם דגש על יחס אישי
– שירותי חילוץ וגרירה מכל מקום בארץ ובכל שעה
– אגרות רישוי שנתיות וכיסוי ביטוחי מלא
– טיפולים שוטפים עפ"י הנחיות יצרן ויבואן הרכב
– תיקונים לא צפויים והעמדת רכב חלופי במקרה הצורך

כל לקוחותינו העסקיים בדעה אחת: "ליסינג תפעולי בסאן קאר – גם חיסכון בכסף וגם חיסכון בזמן". שירות הליסינג התפעולי של סאן קאר יבטיח לכם שלא תחרגו בתקציב עם הוצאות רכב לא צפויות, תתכננו טוב יותר את תזרים המזומנים והטיפול בכוח האדם של החברה, וגם תוכלו לרשום את הוצאות הליסינג החודשיות כהוצאה מוכרת במס.