התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב ליום

תחום השכרת רכב בארץ עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות ואנו עדים שיותר ויותר אנשים משכירים רכב למטרה כזאת או אחרת.

ישנם אנשים רבים אשר מתנהלים היטב ללא הצורך ברכב פרטי, בכך הם חוסכים הוצאות דלק או עלויות תחזוקה ונמנעים מכאב הראש הכרוך בהחזקת רכב. עם זאת ללא רכב פרטי צמוד קיימת תלות בתחבורה ציבורית על מנת להתנייד ממקום למקום. בעזרת שירותי השכרת רכב ליום מבית סאן קאר יתאפשר לכם להגיע באופן עצמאי לכל מקום בו תחפצו, לחסוך זמן יקר וליהנות מרכב אשר ישרת את המטרות שלכם לאורך היום בבטחה וביעילות. אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של רכבים לבחירה ושלל שירותים משלימים, כך שכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הדגם הרצוי ולצאת לדרך.

למי השירות מתאים?

רבים מאתנו נוטים לחשוב ששירותי השכרת רכב ליום מתאימים בעיקר לתיירים או לאנשי עסקים שמגיעים מחו”ל וזקוקים לניידות. אולם בפועל, שירותים אלו רלוונטיים לכל אחד ואחת, לרבות למשפחות עם ילדים אשר זקוקות לרכב ליום טיול, לאנשים פרטיים אשר מחפשים פתרון זמני או רכב שיספק מענה נקודתי ומדויק יותר ועוד. המבחר הגדול של הרכבים תחת קורת גג אחת מקל על מציאת הפתרון המתאים הן מבחינת סוג הרכב והן מבחינת פרק הזמן הדרוש. כמו כן לרשותכם כמה וכמה נקודות איסוף מהן תוכלו לשכור את כל סוגי הרכבים ביתר קלות.

איך בוחרים רכב?

בחברת ההשכרה ישנם סוגים שונים של רכבים ודגמים המתאימים למטרות שונות. במידה והשירות הדרוש הוא השכרה של רכב ליום, עליכם להגיע כמה שיותר ממוקדים על מנת לבחור נכון. שאלו את עצמכם: מהי המטרה שלשמה אתם זקוקים לשירותי השכרה? האם לנסיעת שטח? האם לטיול משפחתי? האם ברצונכם לשכור רכב יוקרתי? כאשר המטרות שלכם ברורות וידועות מראש, תוכלו לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם מתוך מבחר גדול. כמו כן היות ומדובר ביום אחד, תוכלו אף לבחור ברכב בו תמיד חלמתם לנהוג ולהתפנק במיוחד במחירים סבירים ושווים לכל כיס.

בשורה התחתונה: כמה זה יעלה לנו?

כדי לבחון אם שירות השכרת רכב הנו משתלם עבור הצרכים שלכם, עליכם לעשות קצת שיעורי בית בתחום. כאן מחיריו של השירות נכנסים לתמונה והם נעים בתוך טווח רחב כך שללא כל ספק תוכלו למצוא רכב שישרת את הצרכים שלכם במחירים סבירים ואף משתלמים במקרים רבים. כאמור ישנם הבדלים בין המחירים ואלו באים לידי ביטוי בהבדל בין הרכבים השונים, אולם כאשר מדובר ביום אחד בלבד פלוס הוצאות דלק ותו לא, תסכימו כי מדובר בעסקה משתלמת. כמו כן בסאן קאר תוכלו למצוא שפע של מבצעים של השכרת רכב ליום אחד לכל סוגי הדגמים החל ברכבי מנהלים, דרך רכבים משפחתיים ועד לרכבי יוקרה מרשימים.

לא מתפשרים: לחברת ההשכרה שבוחרים יש חשיבות

ישנם פרמטרים שונים ומגוונים אשר משפיעים על טיבם של שירותי ההשכרה, אולם הראשי ביניהם הוא איכותה של החברה בה תבחרו. כשם שלא תרכשו רכב שאינו בטיחותי או אינו מספק לכם את המענה המושלם, כך עליכם שלא להתפשר על חברת השכרה איכותית ובעלת מוניטין. בסאן קאר אנו מספקים לכם מעטפת שלמה של שירותים בתחום השכרת רכב ובין היתר גם שירותי חילוץ וגרירה, שירות לקוחות 24/7 וצי של רכבים זמין ממנו תוכלו לבחור בדיוק את הרכב המתאים.

בין אם לנסיעת עסקים ובין אם לטיול, חתונה, מעבר דירה או כל מטרה אחרת, בסאן קאר תוכלו למצוא שפע של רכבים שיענו על כל צורך ומטרה לפרק הזמן הנדרש. הזמינו כבר עכשיו את הרכב הדרוש לכם, אנו כאן עבורכם לייעוץ והכוונה.

טופס פניה: