אודות סאן קאר

 

 

החזון: "הלקוח הוא האדם החשוב ביותר בעסק שלנו"

הלקוח לא מפריע לעבודה ואנו לא עושים לו טובה – הלקוח הוא המטרה לעבודתנו, הוא בוחר בנו ונותן לנו הזדמנות לשרתו. הלקוח אינו נתון סטטיסטי קר בפרופיל העסק, אלא אדם עם דעות ורגשות שמהווה חלק מרכזי בכל תהליך הבחירה.ולכן אין ויכוח ששווה לנצח עם הלקוח. הלקוח הוא מישהו שמביא לנו את הצרכים שלו, ובסופו של דבר תפקידנו הוא לטפל בהם עד הסוף.

לפני עשרות שנים, למדנו כחברה את החשיבות של צוות מוכשר, נאמן ובעל מוטיבציה לשרת את קהל הלקוחות שלנו בכל אספקט – בטח כאשר מדובר בהחלטה חשובה כמו רכישת רכב או השכרה. אנו ב"סאן קאר" מתגאים בסטנדרט מקצועיות ברמה עולמית, ומשתדלים כל יום מאז פתיחת הסניף הראשון (שנת 1973) להמשיך להשתפר ולהרים את הרף בענף. המייסד,ג'רר אלי גדיש, תמיד היה מנחה את עובדיו לתת לכל לקוח "שירות של בית מלון", ולראייה מאחורינו קהל הלקוחות הנאמן ביותר ובין הגדולים בישראל.

מאז ומתמיד סאן קאר הובילה את השוק הישראלי בכל מה שקשור לחדשנות והתאמה אישית ללקוח. כדי שנוכל לתפור לצרכיו של כל לקוח, בין אם עסקי או פרטי, את הפתרון המתאים ביותר יש צורך בחשיבה גמישה. קברניטי החברה היו הראשונים שהביאו לישראל את המיני-ליסינג, מנוי ימים חכם, ליסינג תפעולי גמיש ועוד. אם אתה מעוניין לרכוש או להשכיר רכב – יש לנו את התכנית המושלמת בשבילך!